Профил на менаџерот: Karl-Martin Müür

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Karl-Martin Müür
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 4, 2006
Последна интеракција: Вчера во 23:09:02
Постови на форумот:1413  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (1138)
Освоени поени:0 (3270)
Победи:0 (133)
Подиуми:0 (306)
Пол-позиции:0 (151)
Најбрзи круга:0 (129)
Просечно поени/трка: - (2.87)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 19, 2007)
Достигнувања:

64% отклучени

(234/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Karl-Martin Müür Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 7
Број на најавувања:18571
Време поминато на ГПРО:3664 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 3
Позиција во сезоната:29
Пари: $??.???.???
Возач: Jimmy Revson (104)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: S.E.X Drivers
Екипен пласман:9
Поени на тимот:0

Спонзори

De Cacco (R110) - 36 трки
SunBlock Data Systems (R110) - 15 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Karl-Martin Müür (Последна обнова: Јул 4 2018, 20:22:11)
Boom! Aint no party when I am not around!