Профил на менаџерот: Madeline Morrison

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Madeline Morrison
Држава: Австралија
Пол:Женски
Се приклучи:Јун 25, 2015
Последна интеракција: Дек 22 2015, 13:37:50
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (19)
Освоени поени:0 (163)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (8.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(46/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Madeline Morrison Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 48, Трка 1
Број на најавувања:37
Време поминато на ГПРО:8.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Свршен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-79 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-52 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-11.573.711 Пензиониран
50 R-283 1 10 12 9 5 119 13 9.15 F - Pipirelli $9.786.488 Промовиран