Профил на менаџерот: Marcell Csanya

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marcell Csanya
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 23, 2015
Последна интеракција: Ное 22 2019, 19:16:15
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (24)
Освоени поени:0 (49)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: 0 (2.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(20/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcell Csanya Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 48, Трка 9
Број на најавувања:97
Време поминато на ГПРО:29.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 89
Позиција во сезоната:20
Пари: $?.???.???
Возач: Ian Hailwood (90)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
55-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-195 16 0 0 0 0 0 1 0 - 11664 Pipirelli $3.377.501 Задржи група
50-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 R-275 9 1 2 3 0 27 10 2.7 R2 - Pipirelli $-15.315.977 Задржи група
48 R-275 10 1 1 0 1 22 9 2.44 - - Pipirelli $-1.725.436 Задржи група