Профил на менаџерот: Chaze Michael

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Chaze Michael
Држава: Франција
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 24, 2009
Последна интеракција: Фев 13 2022, 17:17:11
Постови на форумот:158  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (588)
Освоени поени:0 (1262)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (98)
Пол-позиции:0 (49)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (2.15)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(92/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Chaze Michael Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 7
Број на најавувања:5570
Време поминато на ГПРО:1468.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Chaze Michael (Последна обнова: Авг 31 2012, 22:32:22)
Membre de la Communauté Francophone de GPRO
/fr/forum/ViewTopic.asp?TopicId=3