Профил на менаџерот: Valery Gradovich

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Valery Gradovich
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 11, 2015
Последна интеракција: Ное 7 2019, 23:58:53
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (385)
Освоени поени:0 (462)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (37)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: - (1.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(70/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Valery Gradovich Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 49, Трка 14
Број на најавувања:2823
Време поминато на ГПРО:742 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 A-66 22 0 0 0 0 0 3 0 R1 9358 Pipirelli $69.259.643 Пензиониран
72 A-66 20 0 0 0 0 2 15 0.13 R2 5328 Pipirelli $103.526.282 Задржи група
71 A-66 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 2832 Pipirelli $117.910.563 Задржи група
70 A-66 14 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 1581 Pipirelli $140.599.465 Задржи група
69 A-66 19 0 0 0 0 4 15 0.27 R1 5763 Pipirelli $108.164.342 Задржи група
68 A-66 14 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 2614 Pipirelli $68.757.780 Задржи група
67 P-18 33 0 0 0 0 0 14 0 R1 5851 Yokomama $1.709.875 Испаднат
66 M-1 36 0 0 0 0 0 16 0 - 3609 Yokomama $26.858.330 Испаднат
65 P-18 3 2 6 5 2 62 14 4.43 QF 5938 Dunnolop $18.520.632 Промовиран
64 P-18 11 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 449 Yokomama $32.807.539 Задржи група
63 P-18 14 1 1 0 0 12 17 0.71 R1 1808 Yokomama $71.325.505 Задржи група
62 A-35 1 8 10 4 9 104 17 6.12 F 909 Pipirelli $106.140.898 Промовиран
61 A-35 6 0 3 1 1 43 17 2.53 QF 2232 Pipirelli $64.543.617 Задржи група
60 A-35 18 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 3784 Pipirelli $46.794.095 Задржи група
59 A-35 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2250 Pipirelli $14.410.298 Задржи група
58 P-4 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 3686 Dunnolop $4.920.168 Испаднат
57 P-4 16 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 1118 Dunnolop $25.068.176 Задржи група
56 P-4 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1623 Dunnolop $18.144.906 Задржи група
55 A-83 1 2 9 0 4 95 17 5.59 QF 734 Pipirelli $39.681.752 Промовиран
54 A-83 8 1 2 0 0 40 17 2.35 SF 2702 Pipirelli $43.094.150 Задржи група
53 A-83 25 0 0 0 0 1 17 0.06 SF 2355 Pipirelli $19.639.697 Задржи група
52 A-83 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $31.668.281 Задржи група
51 A-83 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $24.693.750 Задржи група
50 R-41 5 0 4 0 1 52 16 3.25 R2 - Pipirelli $8.282.326 Промовиран
49 R-365 14 0 0 0 0 1 4 0.25 - - Pipirelli $3.185.514 Задржи група