Профил на менаџерот: Alex Ilushenko

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Alex Ilushenko
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 31, 2015
Последна интеракција: Вчера во 20:44:18
Постови на форумот:23  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (550)
Освоени поени:0 (1153)
Победи:0 (29)
Подиуми:0 (100)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: 0 (2.1)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

35% отклучени

(126/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alex Ilushenko Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 50, Трка 2
Број на најавувања:13907
Време поминато на ГПРО:4701.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Elite
Позиција во сезоната:38
Пари: $??.???.???
Возач: Slim Bonnier (151)
Технички Директор: Charles Burgess (116)
Екипа во целост:39
Гуми: Pipirelli
Име на тим: MatrËshka
Екипен пласман:68
Поени на тимот:163.9999

Спонзори

I-Modes (M3) - 4 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81 M-3 3 1 6 0 0 75 17 4.41 SF 31 Badyear $34.240.592 Промовиран
80 M-3 12 0 1 0 1 14 17 0.82 R2 1725 Dunnolop $23.375.496 Задржи група
79 M-3 6 0 3 0 1 39 17 2.29 QF 36 Dunnolop $21.731.270 Задржи група
78 M-3 13 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 1134 Dunnolop $16.037.095 Задржи група
77 M-3 9 2 2 0 0 20 17 1.18 QF 113 Contimental $20.653.830 Задржи група
76 Elite 36 0 0 0 0 0 17 0 - 855 Avonn $36.548.934 Испаднат
75 M-5 3 4 7 1 2 77 17 4.53 W 28 Badyear $29.281.273 Промовиран
74 M-5 7 0 5 0 0 39 17 2.29 QF 39 Contimental $32.707.256 Задржи група
73 Elite 40 0 0 0 0 0 17 0 - 455 Pipirelli $15.040.896 Испаднат
72 Elite 15 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 34 Contimental $25.323.201 Задржи група
71 M-2 2 1 4 2 2 57 17 3.35 SF 24 Badyear $35.928.533 Промовиран
70 M-2 9 0 2 0 0 23 17 1.35 R2 4110 Contimental $32.323.761 Задржи група
69 M-2 14 0 1 0 0 15 17 0.88 QF 64 Badyear $30.617.466 Задржи група
68 P-10 3 4 6 3 5 71 17 4.18 SF 110 Dunnolop $66.040.938 Промовиран
67 A-56 5 0 5 0 1 73 17 4.29 QF 847 Pipirelli $98.507.229 Промовиран*
66 A-56 13 0 1 0 0 22 17 1.29 - 1671 Pipirelli $72.688.503 Задржи група
65 A-56 8 0 3 0 2 30 17 1.76 QF 2887 Pipirelli $40.074.461 Задржи група
64 P-12 4 0 4 0 1 37 17 2.18 QF 341 Michelini $-11.572.305 Испаднат
63 A-18 3 0 5 1 7 53 17 3.12 W 3624 Pipirelli $83.979.393 Промовиран
62 P-24 36 0 0 0 0 0 17 0 R2 2863 Avonn $11.908.900 Испаднат
61 M-5 34 0 0 0 0 0 17 0 R2 701 Dunnolop $10.894.600 Испаднат
60 M-5 10 1 2 0 0 22 17 1.29 R2 84 Dunnolop $20.701.305 Задржи група
59 M-5 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 2174 Contimental $55.233.749 Задржи група
58 P-17 2 5 10 1 1 103 17 6.06 W 272 Dunnolop $53.766.205 Промовиран
57 P-17 12 1 2 0 1 19 17 1.12 R1 2918 Contimental $71.135.719 Задржи група
56 P-17 16 0 1 0 0 10 17 0.59 SF 1117 Contimental $143.612.420 Задржи група
55 A-7 2 3 11 2 2 120 17 7.06 SF 574 Pipirelli $179.037.855 Промовиран
54 A-7 13 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 2060 Pipirelli $101.335.028 Задржи група
53 A-7 16 0 0 0 1 12 17 0.71 QF 1657 Pipirelli $100.846.983 Задржи група
52 A-7 12 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 1708 Pipirelli $84.959.619 Задржи група
51 R-141 1 5 12 3 4 117 17 6.88 W ? Pipirelli $40.427.458 Промовиран
50 R-141 7 2 4 0 2 55 16 3.44 R2 - Pipirelli $1.739.545 Задржи група