Профил на менаџерот: Francesca Di Maria

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Francesca Di Maria
Држава: Италија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 31, 2015
Последна интеракција: Дек 28 2015, 17:43:47
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (12)
Освоени поени:0 (94)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (11)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (7.83)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(16/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Francesca Di Maria Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 50, Трка 2
Број на најавувања:27
Време поминато на ГПРО:3.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-26 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $32.604.436 Пензиониран
50 R-273 1 4 11 2 0 94 12 7.83 F - Pipirelli $38.380.436 Промовиран