Профил на менаџерот: Glen Batterham

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Glen Batterham
Држава: Англија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јан 23, 2016
Последна интеракција: Мар 29 2016, 08:38:59
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (17)
Освоени поени:0 (41)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (2.41)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(12/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Glen Batterham Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 51, Трка 7
Број на најавувања:37
Време поминато на ГПРО:6.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-3 9 0 1 0 2 27 11 2.45 - - Pipirelli $-10.239.989 Задржи група