Профил на менаџерот: Matija Koš

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Matija Koš
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 7, 2007
Последна интеракција: Сеп 8 2011, 03:13:23
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (108)
Освоени поени:0 (12)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.11)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(6/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Matija Koš Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 4, Трка 5
Број на најавувања:458
Време поминато на ГПРО:73.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
23-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
22 R-125 31 0 0 0 0 0 3 0 R2 - Pipirelli $-29.989.052 Задржи група
21 R-125 24 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-10.886.055 Задржи група
16-20 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
15 R-94 24 0 0 0 1 0 11 0 - - blank $-7.255.247 Задржи група
14 R-94 31 0 0 0 0 0 10 0 - - blank $609.000 Задржи група
11-13 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
10 R-33 26 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-1.268.742 Задржи група
9 R-33 25 0 0 0 0 0 3 0 - - blank $-7.223.693 Задржи група
7-8 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
6 R-10 34 0 0 0 0 0 11 0 - - blank $-3.110.449 Задржи група
5 R-10 27 0 0 0 0 0 17 0 - 379 blank $-510.427 Задржи група
4 R-10 22 0 0 0 0 0 11 0 - - blank $4.313.864 Задржи група