Профил на менаџерот: Ignas Anusevičius

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ignas Anusevičius
Држава: Литванија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Апр 2, 2016
Последна интеракција: Ное 20 2021, 14:33:09
Постови на форумот:6  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (16)
Освоени поени:0 (2)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.12)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ignas Anusevičius Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 59, Трка 7
Број на најавувања:275
Време поминато на ГПРО:40.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
85-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
84 R-1 28 0 0 0 0 0 0 - - 6884 Pipirelli $13.673.268 Задржи група
83 R-43 25 0 0 0 0 0 0 - - 7849 Pipirelli $18.789.000 Задржи група
64-82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 R-3 26 0 0 0 0 0 0 - - 11052 Pipirelli $21.327.106 Задржи група
62 R-3 25 0 0 0 0 0 5 0 R1 10399 Pipirelli $-17.595.733 Задржи група
61 R-3 25 0 0 0 0 0 1 0 R1 12068 Pipirelli $7.779.392 Задржи група
60 R-3 20 0 0 0 0 0 1 0 R1 11220 Pipirelli $-1.739.000 Задржи група
59 R-3 18 0 0 0 0 1 8 0.12 - 7796 Pipirelli $-10.669.843 Задржи група
52 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $0 Задржи група