Профил на менаџерот: Jeanovsky Meira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jeanovsky Meira
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 5, 2016
Последна интеракција: Јун 5 2017, 22:50:18
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (79)
Освоени поени:0 (16)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.2)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 8, 2016)
Достигнувања:

1% отклучени

(2/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jeanovsky Meira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 52, Трка 17
Број на најавувања:315
Време поминато на ГПРО:66 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
59-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 R-3 16 0 0 0 0 0 8 0 R1 8599 Pipirelli $50.363.447 Задржи група
57 R-3 19 0 0 0 0 0 9 0 R1 8473 Pipirelli $27.536.684 Задржи група
56 R-3 16 0 0 0 0 0 11 0 R1 8206 Pipirelli $30.616.328 Задржи група
55 R-3 16 0 0 0 0 0 17 0 R1 5673 Pipirelli $35.637.683 Задржи група
54 R-3 11 0 0 0 0 9 16 0.56 R2 5275 Pipirelli $30.832.729 Задржи група
53 R-3 13 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 5214 Pipirelli $27.764.806 Задржи група
52 R-3 15 0 0 0 0 1 1 1 - - Pipirelli $20.259.724 Задржи група