Профил на менаџерот: Robin Dik

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Robin Dik
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 15, 2016
Последна интеракција: Авг 21 2016, 05:19:09
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (28)
Освоени поени:0 (5)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.18)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 10, 2016)
Достигнувања:

1% отклучени

(2/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Robin Dik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 53, Трка 2
Број на најавувања:188
Време поминато на ГПРО:71 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
55-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-3 14 0 0 0 0 0 12 0 QF 7852 Pipirelli $31.179.786 Задржи група
53 R-3 15 0 0 0 0 5 16 0.31 QF 6033 Pipirelli $4.085.302 Задржи група