Профил на менаџерот: Thales Fonseca

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Thales Fonseca
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 30, 2016
Последна интеракција: Мај 28 2021, 22:46:45
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (358)
Освоени поени:0 (469)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (27)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.31)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(41/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Thales Fonseca Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 53, Трка 16
Број на најавувања:2296
Време поминато на ГПРО:443.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
82 A-71 39 0 0 0 0 0 1 0 - 8247 Pipirelli $39.201.377 Пензиониран
81 R-3 3 2 6 2 0 73 17 4.29 QF 3925 Pipirelli $27.125.214 Промовиран
80 R-3 7 0 1 0 1 43 15 2.87 QF 5510 Pipirelli $6.510.678 Задржи група
79 R-3 13 0 0 0 0 8 11 0.73 R1 6769 Pipirelli $5.348.312 Задржи група
78 A-47 39 0 0 0 0 0 13 0 - 6311 Pipirelli $-12.218.773 Испаднат
77 A-47 31 0 0 0 0 0 17 0 QF 2558 Pipirelli $10.135.284 Задржи група
76 A-47 25 0 0 0 0 4 16 0.25 QF 4383 Pipirelli $10.157.775 Задржи група
75 A-47 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 2664 Pipirelli $6.860.729 Задржи група
74 A-47 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 4657 Pipirelli $303.582 Задржи група
73 A-47 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 2859 Pipirelli $10.800.761 Задржи група
72 A-47 25 0 0 0 0 0 17 0 - 2247 Pipirelli $3.242.408 Задржи група
71 R-181 3 0 4 0 0 67 16 4.19 SF 5217 Pipirelli $31.850.627 Промовиран
70 R-181 14 0 0 0 0 3 4 0.75 - 6974 Pipirelli $28.143.573 Задржи група
67-69 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 A-75 37 0 0 0 0 0 14 0 - 5830 Pipirelli $-9.168.752 Испаднат
65 A-75 34 0 0 0 0 0 17 0 - 4168 Pipirelli $12.480.178 Задржи група
64 A-75 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 2669 Pipirelli $306.171 Задржи група
63 A-75 14 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 1867 Pipirelli $24.579.464 Задржи група
62 R-187 4 0 4 3 0 76 17 4.47 QF 2907 Pipirelli $21.021.138 Промовиран*
61 R-187 3 1 8 7 2 86 17 5.06 W 3250 Pipirelli $-29.814.077 Задржи група
60 R-187 8 0 0 0 0 27 17 1.59 SF 3790 Pipirelli $4.939.282 Задржи група
59 R-187 4 1 4 2 0 53 16 3.31 R2 4890 Pipirelli $-16.203.909 Задржи група
58 R-187 15 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 5707 Pipirelli $-1.403.657 Задржи група
57 R-187 15 0 0 0 0 1 4 0.25 R1 10695 Pipirelli $2.925.227 Задржи група
56 R-187 14 0 0 0 0 1 8 0.12 R2 9786 Pipirelli $-16.201.378 Задржи група
55 R-187 15 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 7769 Pipirelli $-11.409.789 Задржи група
54 R-187 16 0 0 0 0 1 4 0.25 R2 10592 Pipirelli $9.448.406 Задржи група
53 R-187 13 0 0 0 0 5 2 2.5 - 10110 Pipirelli $13.628.729 Задржи група