Профил на менаџерот: Lukáš Válek

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Lukáš Válek
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 7, 2016
Последна интеракција: Денес во 16:03:52
Постови на форумот:12  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (244)
Освоени поени:0 (609)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (54)
Пол-позиции:0 (19)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (2.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(90/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lukáš Válek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 53, Трка 17
Број на најавувања:2200
Време поминато на ГПРО:472 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Пензиониран

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 168
Позиција во сезоната:29
Пари: $??.???.???
Возач: Davide Brambilla (89)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Carnivel Corp (R9) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Lukáš Válek (Последна обнова: Ное 26 2017, 21:06:45)
Sharing IP with Matej Válek.