Профил на менаџерот: Paulius Maciulaitis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paulius Maciulaitis
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 19, 2006
Последна интеракција: Апр 2 2010, 18:33:48
Постови на форумот:274  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (136)
Освоени поени:0 (245)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (22)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (1.8)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 17, 2007)
Достигнувања:

1% отклучени

(3/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paulius Maciulaitis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:mafaz13

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 3
Број на најавувања:1479
Време поминато на ГПРО:348.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
11-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
10 M-3 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-21.285.204 Пензиониран
9 Elite 40 0 0 0 0 0 14 0 - - blank $46.896.796 Испаднат
8 Elite 26 0 0 0 0 1 13 0.08 - - blank $49.873.714 Задржи група
7 M-1 4 1 5 2 0 60 17 3.53 - ? blank $26.358.958 Промовиран
6 M-1 12 1 2 0 3 20 10 2 - - blank $66.761.694 Задржи група
5 M-1 8 0 1 0 1 24 16 1.5 - - blank $67.651.436 Задржи група
4 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $32.703.563 Испаднат
3 Elite 19 0 0 0 0 4 16 0.25 - - blank $11.079.237 Задржи група
2 M-2 4 0 7 0 3 78 17 4.59 - ? blank $35.646.059 Промовиран
1 A-1 4 1 7 1 2 58 16 3.62 - - blank $12.374.623 Промовиран