Профил на менаџерот: Sergey Groshev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sergey Groshev
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 17, 2009
Последна интеракција: Ное 12 2019, 10:25:45
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (414)
Освоени поени:0 (789)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (61)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (19)
Просечно поени/трка: 0 (1.91)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 18, 2009)
Достигнувања:

19% отклучени

(67/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergey Groshev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 2
Број на најавувања:2318
Време поминато на ГПРО:828.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 10
Позиција во сезоната:38
Пари: $??.???.???
Возач: Damien Priaulx (129)
Технички Директор: Vincent Frisson (89)
Екипа во целост:15
Гуми: Yokomama
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 A-23 3 3 4 0 0 72 17 4.24 SF 1064 Pipirelli $70.218.221 Промовиран
71 A-23 6 1 3 1 0 58 16 3.62 QF 5227 Pipirelli $79.566.591 Задржи група
70 A-23 10 0 1 0 0 19 17 1.12 R1 4117 Pipirelli $54.040.745 Задржи група
69 P-18 29 0 0 0 0 1 14 0.07 QF 5492 Yokomama $62.841.130 Испаднат
68 A-47 1 5 9 1 0 86 17 5.06 W 899 Pipirelli $54.252.821 Промовиран
67 A-47 12 1 2 0 0 22 17 1.29 R1 1776 Pipirelli $43.758.765 Задржи група
66 R-143 3 2 9 3 5 77 11 7 - 6440 Pipirelli $42.914.717 Промовиран
42-65 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 A-37 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $2.780.851 Пензиониран
40 A-37 16 0 0 0 0 8 15 0.53 R1 - Pipirelli $28.715.220 Задржи група
39 A-37 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 825 Pipirelli $22.949.937 Задржи група
38 R-198 2 0 7 0 2 70 15 4.67 - - Pipirelli $29.471.896 Промовиран
31-37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 A-6 31 0 0 0 0 0 10 0 QF - Pipirelli $33.964.738 Пензиониран
29 A-6 13 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 516 Pipirelli $42.388.420 Задржи група
28 A-6 15 0 0 0 0 7 14 0.5 R2 - Pipirelli $21.823.946 Задржи група
27 A-6 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 662 Pipirelli $10.794.462 Задржи група
26 A-6 24 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $13.108.273 Задржи група
25 P-7 29 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 - Dunnolop $-7.804.086 Испаднат
24 P-7 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Dunnolop $2.493.903 Задржи група
23 A-44 3 1 7 0 6 62 17 3.65 SF ? Pipirelli $32.416.324 Промовиран
22 P-8 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $32.494.416 Испаднат
21 A-44 3 2 5 0 2 72 17 4.24 F 390 Pipirelli $57.774.900 Промовиран
20 A-44 10 0 0 0 0 22 17 1.29 R1 513 Pipirelli $32.682.786 Задржи група
19 P-4 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $25.404.062 Испаднат
18 A-12 3 2 5 0 1 75 17 4.41 QF 261 Pipirelli $16.989.436 Промовиран
17 A-12 7 1 2 1 0 37 17 2.18 R2 423 Pipirelli $38.478.072 Задржи група
16 A-12 12 0 0 0 0 17 17 1 R2 439 blank $11.122.783 Задржи група
15 R-252 3 2 6 0 3 65 16 4.06 - - blank $37.189.926 Промовиран