Профил на менаџерот: Sergei Siseykin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Sergei Siseykin
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 6, 2017
Последна интеракција: Вчера во 10:26:08
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (436)
Освоени поени:17 (779)
Победи:0 (26)
Подиуми:1 (69)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:1 (44)
Просечно поени/трка: 2.43 (1.79)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

32% отклучени

(117/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergei Siseykin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 58, Трка 14
Број на најавувања:5528
Време поминато на ГПРО:967.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 61
Позиција во сезоната:6
Пари: $??.???.???
Возач: Stephen Lyons (127)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:10
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Science (A61) - 26 трки
Parasonic (A61) - 9 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-61 9 0 0 0 0 18 17 1.06 R1 1023 Pipirelli $44.185.621 Задржи група
82 A-61 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1699 Pipirelli $10.961.968 Задржи група
81 A-61 32 0 0 0 0 0 17 0 - 1824 Pipirelli $2.867.841 Задржи група
80 A-61 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 2290 Pipirelli $12.139.445 Задржи група
79 P-14 28 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2353 Avonn $-32.110.086 Испаднат
78 M-4 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 2912 Dunnolop $22.727.667 Испаднат
77 P-7 1 3 8 1 4 85 17 5 W 118 Dunnolop $66.122.506 Промовиран
76 P-7 23 0 0 0 2 8 17 0.47 - 575 Yokomama $60.539.104 Задржи група
75 A-85 4 1 6 0 3 59 17 3.47 F 1069 Pipirelli $129.319.352 Промовиран
74 A-85 9 0 1 0 0 30 17 1.76 R2 1112 Pipirelli $103.096.434 Задржи група
73 A-85 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1696 Pipirelli $64.006.369 Задржи група
72 A-85 27 0 0 0 0 0 17 0 - 2111 Pipirelli $53.395.784 Задржи група
71 R-92 3 0 10 0 3 87 17 5.12 SF 2321 Pipirelli $74.828.638 Промовиран
70 P-3 11 2 2 0 3 29 17 1.71 R1 233 Dunnolop $-37.714.522 Спец пот
69 P-3 11 0 2 0 1 14 17 0.82 - 345 Contimental $22.081.991 Задржи група
68 A-33 2 4 7 0 5 82 17 4.82 W 815 Pipirelli $79.026.093 Промовиран
67 A-33 5 2 4 0 2 48 17 2.82 QF 1025 Pipirelli $51.151.112 Задржи група
66 A-33 23 0 0 0 1 2 17 0.12 R1 3222 Pipirelli $54.309.899 Задржи група
65 P-22 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 2047 Yokomama $14.258.785 Испаднат
64 P-22 10 0 1 0 2 16 17 0.94 R2 242 Dunnolop $11.925.914 Задржи група
63 P-22 15 0 1 0 0 11 17 0.65 - 1208 Yokomama $41.538.135 Задржи група
62 A-10 1 5 10 3 7 97 17 5.71 R2 606 Pipirelli $92.332.165 Промовиран
61 A-10 13 0 1 0 2 14 17 0.82 QF 1574 Pipirelli $80.213.780 Задржи група
60 A-10 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2321 Pipirelli $67.998.960 Задржи група
59 R-187 1 9 15 6 8 144 17 8.47 W 2648 Pipirelli $45.311.406 Промовиран
58 R-187 13 0 0 0 0 8 4 2 - 8221 Pipirelli $11.943.871 Задржи група