Профил на менаџерот: Maarten Goeminne

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Maarten Goeminne
Држава: Белгија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 14, 2017
Последна интеракција: Авг 14 2018, 15:49:05
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (123)
Освоени поени:0 (407)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (36)
Пол-позиции:0 (21)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (3.31)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 21, 2017)
Достигнувања:

23% отклучени

(82/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Maarten Goeminne Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 58, Трка 16
Број на најавувања:1361
Време поминато на ГПРО:229.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 P-18 37 0 0 0 0 0 2 0 - 13799 Dunnolop $1.435.215 Пензиониран
65 P-18 8 1 1 0 2 23 17 1.35 R2 1246 Dunnolop $29.462.888 Задржи група
64 A-29 3 3 8 3 4 85 17 5 F 834 Pipirelli $93.300.261 Промовиран
63 A-29 4 0 5 5 4 78 17 4.59 QF 709 Pipirelli $72.119.429 Задржи група
62 A-29 8 1 3 0 1 40 17 2.35 QF 2307 Pipirelli $77.971.510 Задржи група
61 A-29 12 0 1 0 0 18 17 1.06 SF 1480 Pipirelli $66.832.609 Задржи група
60 A-29 18 0 1 0 0 7 17 0.41 R1 1811 Pipirelli $53.788.963 Задржи група
59 R-190 1 9 16 13 0 147 17 8.65 W 2716 Pipirelli $56.481.060 Промовиран
58 R-190 14 0 1 0 0 9 2 4.5 - 8159 Pipirelli $7.365.174 Задржи група