Профил на менаџерот: Bert Huylebroeck1

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Bert Huylebroeck
Држава: Белгија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 17, 2017
Последна интеракција: Денес во 18:35:08
Постови на форумот:613  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 1
Број на трки:11 (539)
Освоени поени:34 (1466)
Победи:0 (60)
Подиуми:2 (132)
Пол-позиции:1 (55)
Најбрзи круга:2 (44)
Просечно поени/трка: 3.09 (2.72)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 24, 2017)
Достигнувања:

55% отклучени

(204/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bert Huylebroeck Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 58, Трка 17
Број на најавувања:18359
Време поминато на ГПРО:5385.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Elite
Позиција во сезоната:5
Пари: $??.???.???
Возач: Satoshi Nakajima (232)
Технички Директор: Franck Tauranac (175)
Екипа во целост:51
Гуми: Michelini
Име на тим: Jaguar Racing
Екипен пласман:8
Поени на тимот:406.5331

Спонзори

Berta (E) - 28 трки
Americans Intel (E) - 12 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Bert Huylebroeck (Последна обнова: Јан 22 2021, 23:59:48)
A man comes at the doctor.

"What's the problem?" asks the doctor.
"I'm feeling depressed" replies the man.

"The cure is easy", says the doctor, "the circus is in town with the famous clown Pepito"
"He will cheer you up."

The man starts to cry
"But doctor, I AM Pepito"