Профил на менаџерот: Bryan Ducrocq

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Bryan Ducrocq
Држава: Франција
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 4, 2017
Последна интеракција: Јун 26 2018, 20:14:27
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (102)
Освоени поени:0 (328)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (24)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (3.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(45/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bryan Ducrocq Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 59, Трка 4
Број на најавувања:885
Време поминато на ГПРО:158.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
66-77 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
65 A-91 36 0 0 0 0 0 5 0 R1 11082 Pipirelli $104.035.157 Пензиониран
64 A-91 8 0 1 0 0 24 16 1.5 R1 4151 Pipirelli $131.924.248 Задржи група
63 A-111 4 1 2 0 1 54 16 3.38 R2 5050 Pipirelli $131.237.387 Задржи група
62 A-111 4 0 3 0 0 41 17 2.41 R2 1115 Pipirelli $155.721.305 Задржи група
61 A-111 6 0 2 0 0 43 17 2.53 QF 1357 Pipirelli $68.284.936 Задржи група
60 R-81 1 5 12 9 5 113 17 6.65 W 2858 Pipirelli $52.885.473 Промовиран
59 R-81 5 1 4 1 2 53 14 3.79 - 5853 Pipirelli $35.559.871 Задржи група