Профил на менаџерот: Edvinas Pranculevicius2

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
GPRO Champ Car
Име:Edvinas Pranculevicius
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 20, 2006
Последна интеракција: Ное 22 2020, 08:52:33
Постови на форумот:324  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 2
Број на трки:0 (423)
Освоени поени:0 (1958)
Победи:0 (56)
Подиуми:0 (179)
Пол-позиции:0 (79)
Најбрзи круга:0 (38)
Просечно поени/трка: - (4.63)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 24, 2007)
Достигнувања:

33% отклучени

(119/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Edvinas Pranculevicius Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:Edvinui

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 3
Број на најавувања:9427
Време поминато на ГПРО:2980.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Edvinas Pranculevicius (Последна обнова: Сеп 22 2010, 22:05:32)