Профил на менаџерот: Daniel Frincu

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Frincu
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 19, 2009
Последна интеракција: Јун 25 2019, 10:26:21
Постови на форумот:27  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (627)
Освоени поени:0 (1379)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (104)
Пол-позиции:0 (39)
Најбрзи круга:0 (34)
Просечно поени/трка: - (2.2)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 7, 2013)
Достигнувања:

37% отклучени

(131/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Frincu Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 2
Број на најавувања:7387
Време поминато на ГПРО:1887.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 5
Позиција во сезоната:39
Пари: $?.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:19
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70 A-5 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 3037 Pipirelli $24.396.231 Задржи група
69 A-5 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 2577 Pipirelli $43.596.047 Задржи група
68 A-5 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2075 Pipirelli $39.291.513 Задржи група
67 A-5 13 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 3786 Pipirelli $46.036.908 Задржи група
66 A-5 12 0 2 0 0 21 17 1.24 R1 1679 Pipirelli $61.078.427 Задржи група
65 R-159 2 5 10 8 0 94 17 5.53 F 4205 Pipirelli $43.683.492 Промовиран
64 A-25 16 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 4534 Pipirelli $5.779.333 Спец пот
63 A-25 10 0 0 0 0 15 17 0.88 QF 2624 Pipirelli $14.892.966 Задржи група
62 P-11 14 0 1 0 0 17 17 1 QF 4535 Contimental $-13.474.544 Испаднат
61 P-11 27 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 4177 Yokomama $46.394.911 Задржи група
60 A-49 2 6 12 0 3 108 17 6.35 W 880 Pipirelli $55.247.737 Промовиран
59 A-49 5 0 3 0 0 54 17 3.18 SF 3772 Pipirelli $51.894.214 Задржи група
58 A-49 11 0 3 0 0 26 17 1.53 R2 2239 Pipirelli $45.653.321 Задржи група
57 A-49 8 0 2 0 0 43 17 2.53 R2 4365 Pipirelli $54.107.999 Задржи група
56 A-49 13 0 0 0 0 27 17 1.59 QF 1203 Pipirelli $24.756.658 Задржи група
55 A-49 8 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 2941 Pipirelli $21.434.717 Задржи група
54 P-10 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1475 Dunnolop $25.190.303 Испаднат
53 P-10 14 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 4507 Dunnolop $30.813.686 Задржи група
52 P-10 14 0 2 0 2 18 17 1.06 QF 176 Dunnolop $34.195.293 Задржи група
51 A-13 1 12 13 13 10 132 17 7.76 W ? Pipirelli $74.473.075 Промовиран
50 A-13 5 0 5 1 2 67 17 3.94 QF ? Pipirelli $50.222.518 Задржи група
49 A-13 5 2 4 1 1 71 17 4.18 R1 508 Pipirelli $33.329.457 Задржи група
48 A-13 7 0 3 0 1 45 17 2.65 SF ? Pipirelli $25.688.391 Задржи група
47 A-13 5 2 5 0 3 55 17 3.24 SF ? Pipirelli $27.603.296 Задржи група
46 A-13 5 2 5 2 4 64 17 3.76 R2 ? Pipirelli $30.191.877 Задржи група
45 P-25 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $23.334.236 Испаднат
44 A-63 3 2 9 2 2 90 17 5.29 SF ? Pipirelli $28.305.846 Промовиран
43 A-63 5 0 4 0 0 55 17 3.24 QF ? Pipirelli $12.520.181 Задржи група
42 A-63 7 0 1 0 0 32 17 1.88 QF ? Pipirelli $8.754.676 Задржи група
41 A-63 6 0 1 0 0 47 17 2.76 R2 ? Pipirelli $13.633.987 Задржи група
40 P-20 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $13.799.870 Испаднат
39 P-20 22 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 ? Avonn $15.700.189 Задржи група
38 P-20 18 0 0 0 0 9 16 0.56 R1 - Yokomama $18.486.255 Задржи група
37 A-75 1 6 7 2 5 81 17 4.76 F ? Pipirelli $34.422.084 Промовиран
36 A-75 9 0 1 1 1 34 17 2 R2 ? Pipirelli $16.586.602 Задржи група
35 R-99 1 1 10 9 0 94 17 5.53 F 1387 Pipirelli $28.039.255 Промовиран
34 R-99 13 0 0 0 0 12 16 0.75 R1 - Pipirelli $6.025.390 Задржи група