Профил на менаџерот: Renzo Perez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Renzo Perez
Држава: Венецуела
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 3, 2017
Последна интеракција: Ное 10 2018, 04:26:52
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (99)
Освоени поени:0 (301)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (31)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (3.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(51/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Renzo Perez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 60, Трка 3
Број на најавувања:523
Време поминато на ГПРО:115.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
68-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
67 A-81 24 0 0 0 0 0 8 0 R1 8018 Pipirelli $-18.359.954 Пензиониран
66 R-23 1 10 16 9 7 142 16 8.88 F 4274 Pipirelli $19.736.595 Промовиран
65 R-23 9 0 0 0 0 7 5 1.4 R1 11405 Pipirelli $10.692.479 Задржи група
64 A-37 33 0 0 0 0 0 10 0 - 7400 Pipirelli $1.558.680 Испаднат
63 R-3 2 1 12 1 0 90 17 5.29 F 4787 Pipirelli $25.886.620 Промовиран
62 R-3 9 0 0 0 1 30 16 1.88 SF 5503 Pipirelli $-12.837.497 Задржи група
61 R-3 12 0 0 0 0 3 13 0.23 QF 7155 Pipirelli $-5.895.087 Задржи група
60 R-3 8 0 3 0 0 29 14 2.07 - 6838 Pipirelli $-336.976 Задржи група