Профил на менаџерот: Alfréd Geissler

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alfréd Geissler
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 5, 2017
Последна интеракција: Сеп 9 2017, 09:20:59
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (10)
Освоени поени:0 (25)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(10/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alfréd Geissler Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 60, Трка 4
Број на најавувања:96
Време поминато на ГПРО:16.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Alfréd Geissler (Последна обнова: Авг 16 2017, 19:26:04)
Elsők:
---------

+ első futam: S60/R4 (1.)
+ első pole: -
+ első pontszerzés: S60/R4 (1.)
+ első dobogó: S60/R4 (1.)
+ első leggyorsabb kör: -
+ első leggyorsabb boxkiállás: -
+ első kiesés: -
+ első rajtbaleset: S60/R5 (2.)

Időrend:
-----------
I. 60. szezon - rookie 3
1. 4. futam - 11 induló; 72 kör - start: 7; cél: 1; leggyorsabb köridő: 1:26,093 (9); leggyorsabb boxidő: 23,103 (3); körök az élen: 13; szerzett pontok: 10 (összes: 10)
2. 5. futam - 16 induló; 62 kör - start: 3; cél: -; leggyorsabb köridő: -; leggyorsabb boxidő: -; körök az élen: -; szerzett pontok: 0 (összes: 10)
3. 6. futam - 16 induló; 75 kör - start: 8; cél: 10-; leggyorsabb köridő: 1:19.794 (3); leggyorsabb boxidő: 25,253 (11); körök az élen: 0; szerzett pontok: 0 (összes: 10)