Профил на менаџерот: Alex Leruite

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alex Leruite
Држава: Канада
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 27, 2017
Последна интеракција: Дек 1 2018, 04:51:20
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (115)
Освоени поени:0 (278)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (2.42)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(29/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alex Leruite Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 60, Трка 10
Број на најавувања:776
Време поминато на ГПРО:299.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
69-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 A-70 39 0 0 0 0 0 0 - - 11686 Pipirelli $-3.875.465 Пензиониран
67 A-70 11 0 2 0 0 23 13 1.77 QF 6356 Pipirelli $2.337.307 Задржи група
66 A-70 23 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 1610 Pipirelli $14.495.669 Задржи група
65 A-70 30 0 0 0 0 0 15 0 R1 4781 Pipirelli $4.840.802 Задржи група
64 R-3 2 1 11 1 4 90 15 6 F 5223 Pipirelli $4.674.190 Промовиран
63 R-3 4 2 5 0 1 63 14 4.5 QF 6122 Pipirelli $15.077.137 Задржи група
62 R-3 6 0 3 0 1 40 16 2.5 R2 5139 Pipirelli $14.942.206 Задржи група
61 R-3 5 0 4 0 2 51 17 3 SF 3560 Pipirelli $-17.720.407 Задржи група
60 R-3 16 0 0 0 0 4 8 0.5 - 7191 Pipirelli $-7.649.877 Задржи група