Профил на менаџерот: Mery Lissarrague

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mery Lissarrague
Држава: Аргентина
Пол:Женски
Се приклучи:Окт 12, 2017
Последна интеракција: Јан 4 2022, 23:43:54
Постови на форумот:81  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (401)
Освоени поени:0 (991)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (84)
Пол-позиции:0 (30)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (2.47)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 24, 2019)
Достигнувања:

30% отклучени

(113/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mery Lissarrague Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 61, Трка 5
Број на најавувања:1580
Време поминато на ГПРО:411.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mery Lissarrague (Последна обнова: Ное 8 2018, 12:47:03)

Just a quant data scientist playing GPRO...