Профил на менаџерот: Ben Gladwyn

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
BAR 001 - 1999
Име:Ben Gladwyn
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 25, 2017
Последна интеракција: Вчера во 10:02:57
Постови на форумот:9  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (182)
Освоени поени:0 (200)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: 0 (1.1)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(23/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ben Gladwyn Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 61, Трка 9
Број на најавувања:2607
Време поминато на ГПРО:713 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 84
Позиција во сезоната:27
Пари: $?.???.???
Возач: Alice Clucas (95)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:18
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Andromeda Racing Solaris
Екипен пласман:126
Поени на тимот:127.9333

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71 A-84 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 3734 Pipirelli $16.492.512 Задржи група
70 A-84 25 0 0 0 0 0 16 0 R1 4387 Pipirelli $6.980.590 Задржи група
69 P-23 34 0 0 0 0 0 15 0 - 4761 Dunnolop $498.859 Испаднат
68 A-60 4 2 5 0 1 57 17 3.35 R1 1094 Pipirelli $35.876.299 Промовиран
67 A-60 9 0 0 0 0 21 17 1.24 R1 1036 Pipirelli $18.291.578 Задржи група
66 A-60 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 1225 Pipirelli $21.684.200 Задржи група
65 A-60 17 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 1272 Pipirelli $14.560.219 Задржи група
64 A-60 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1716 Pipirelli $12.974.045 Задржи група
63 A-60 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 2330 Pipirelli $19.835.740 Задржи група
62 R-95 3 0 5 0 0 82 17 4.82 QF 2924 Pipirelli $18.240.175 Промовиран
61 R-95 9 0 1 0 0 19 9 2.11 - 6793 Pipirelli $-21.472.816 Задржи група