Профил на менаџерот: Elliott Dominguez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Elliott Dominguez
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 22, 2018
Последна интеракција: Авг 26 2021, 01:21:06
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (276)
Освоени поени:0 (633)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (53)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: - (2.29)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 22, 2018)
Достигнувања:

19% отклучени

(72/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Elliott Dominguez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 64, Трка 6
Број на најавувања:736
Време поминато на ГПРО:89.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Разделен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
83 R-3 13 0 0 0 1 9 8 1.12 QF 6511 Pipirelli $-4.437.353 Задржи група
82 R-3 10 0 2 0 1 17 9 1.89 R2 7073 Pipirelli $-9.304.996 Задржи група
81 R-3 7 1 4 0 0 43 14 3.07 R1 5945 Pipirelli $1.337.268 Задржи група
80 R-3 5 1 3 9 2 56 15 3.73 SF 5528 Pipirelli $-1.710.766 Задржи група
79 R-3 6 1 4 2 2 53 16 3.31 QF 4708 Pipirelli $-7.187.592 Задржи група
78 R-3 8 0 2 1 2 30 15 2 R2 5735 Pipirelli $-7.084.624 Задржи група
77 R-3 12 0 1 1 1 15 12 1.25 R1 6891 Pipirelli $-6.184.348 Задржи група
76 R-3 19 0 0 0 0 5 10 0.5 R1 7354 Pipirelli $2.561.347 Задржи група
75 A-49 37 0 0 0 0 0 13 0 R1 6596 Pipirelli $-6.326.082 Испаднат
74 R-22 5 0 5 1 3 66 16 4.12 QF 4322 Pipirelli $2.636.431 Промовиран
73 R-22 6 0 3 0 0 47 15 3.13 QF 5868 Pipirelli $19.244.601 Задржи група
72 A-51 39 0 0 0 0 0 13 0 - 7086 Pipirelli $-2.426.490 Испаднат
71 A-51 36 0 0 0 0 0 15 0 - 5262 Pipirelli $3.673.066 Задржи група
70 R-92 5 2 6 4 1 50 13 3.85 R1 6301 Pipirelli $1.175.994 Промовиран
69 R-92 7 1 6 2 0 53 14 3.79 QF 6095 Pipirelli $-4.774.384 Задржи група
68 A-52 37 0 0 0 0 0 17 0 - 3708 Pipirelli $7.694.845 Испаднат
67 R-92 5 1 5 1 1 62 17 3.65 QF 6035 Pipirelli $3.562.246 Промовиран
66 R-92 1 6 12 6 1 104 16 6.5 QF 4631 Pipirelli $-9.742.686 Задржи група
65 R-92 13 0 0 0 2 12 16 0.75 R1 4800 Pipirelli $-19.597.504 Задржи група
64 R-92 14 0 0 0 0 11 12 0.92 - 6773 Pipirelli $6.081.777 Задржи група