Профил на менаџерот: Tomass Reinis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Tomass Reinis
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 26, 2018
Последна интеракција: Денес во 13:19:01
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (91)
Освоени поени:51 (411)
Победи:1 (27)
Подиуми:5 (39)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:1 (19)
Просечно поени/трка: 3.92 (4.52)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

24% отклучени

(84/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tomass Reinis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 65, Трка 6
Број на најавувања:2227
Време поминато на ГПРО:341.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 66
Позиција во сезоната:5
Пари: $??.???.???
Возач: Alex Zamparelli (131)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: LEGION - XIII - II
Екипен пласман:133
Поени на тимот:261.3337

Спонзори

Guinnesh (R181) - 19 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-66 13 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 1598 Pipirelli $59.665.589 Задржи група
72 R-181 1 17 17 14 12 170 17 10 W 2148 Pipirelli $65.992.582 Промовиран
71 R-181 9 0 2 0 0 19 4 4.75 - 7658 Pipirelli $-873.938 Задржи група
69-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 A-42 40 0 0 0 0 0 0 - - 11649 Pipirelli $19.162.948 Пензиониран
67 A-42 27 0 0 0 0 0 11 0 R1 7039 Pipirelli $33.035.932 Задржи група
66 R-146 1 9 14 2 5 140 17 8.24 F 2542 Pipirelli $45.860.707 Промовиран
65 R-146 7 0 1 0 1 29 12 2.42 - 6086 Pipirelli $14.263.238 Задржи група