Профил на менаџерот: Michał Poznański

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Michał Poznański
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 29, 2018
Последна интеракција: Јан 21 2022, 15:21:14
Постови на форумот:8  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (344)
Освоени поени:0 (492)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (42)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: 0 (1.43)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 28, 2018)
Достигнувања:

22% отклучени

(81/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michał Poznański Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 65, Трка 8
Број на најавувања:3967
Време поминато на ГПРО:2631 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 66
Позиција во сезоната:26
Пари: $???.???.???
Возач: Sage Rice (107)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:21
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Pink Zebra FSO
Екипен пласман:124
Поени на тимот:265.4669

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Michał Poznański (Последна обнова: Мај 5 2021, 01:46:40)