Профил на менаџерот: Richárd Ferencz

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Richárd Ferencz
Држава: Унгарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јун 30, 2018
Последна интеракција: Ное 29 2022, 20:52:36
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (43)
Освоени поени:0 (75)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(8/377)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Richárd Ferencz Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 65, Трка 8
Број на најавувања:203
Време поминато на ГПРО:28.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
90 R-33 7 0 3 0 1 41 11 3.73 R2 5612 Pipirelli $-1.721.122 Задржи група
89 R-33 14 0 0 0 0 9 6 1.5 - 5670 Pipirelli $-10.934.331 Задржи група
82-88 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 R-111 16 0 0 0 0 2 6 0.33 - 6721 Pipirelli $-2.258.284 Задржи група
72-80 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 R-31 22 0 0 0 0 0 5 0 R1 9765 Pipirelli $-5.768.047 Задржи група
66-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
65 R-62 15 0 0 0 0 13 8 1.62 - 6869 Pipirelli $4.786.798 Задржи група