Профил на менаџерот: Tóth Zoltán

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tóth Zoltán
Држава: Унгарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Авг 1, 2018
Последна интеракција: Мар 31 2022, 13:43:55
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (111)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tóth Zoltán Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 66, Трка 1
Број на најавувања:324
Време поминато на ГПРО:51.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-36 19 0 0 0 0 0 1 0 - 6497 Pipirelli $22.500.000 Задржи група
84-85 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
83 R-116 18 0 0 0 0 0 2 0 R2 7984 Pipirelli $39.090.000 Задржи група
82 R-116 19 0 0 0 0 0 9 0 R1 7051 Pipirelli $41.671.267 Задржи група
81 R-116 25 0 0 0 0 0 6 0 - 7523 Pipirelli $3.921.667 Задржи група
80 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
79 R-66 24 0 0 0 0 0 1 0 - 8747 Pipirelli $24.321.000 Задржи група
78 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
77 R-3 29 0 0 0 0 0 1 0 - 8665 Pipirelli $28.144.000 Задржи група
76 R-19 24 0 0 0 0 0 3 0 R2 9416 Pipirelli $32.882.412 Задржи група
75 R-19 23 0 0 0 0 0 3 0 - 9103 Pipirelli $34.606.904 Задржи група
74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 R-114 22 0 0 0 0 0 2 0 R1 9421 Pipirelli $29.582.750 Задржи група
72 R-84 20 0 0 0 0 0 7 0 R2 8428 Pipirelli $55.524.358 Задржи група
71 R-84 27 0 0 0 0 0 12 0 R1 6697 Pipirelli $29.467.874 Задржи група
70 R-84 21 0 0 0 0 0 14 0 R2 6517 Pipirelli $39.314.811 Задржи група
69 R-84 27 0 0 0 0 0 14 0 - 5903 Pipirelli $25.427.322 Задржи група
68 R-23 23 0 0 0 0 0 4 0 R1 10602 Pipirelli $39.340.788 Задржи група
67 R-23 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 4989 Pipirelli $20.926.155 Задржи група
66 R-23 19 0 0 0 0 0 15 0 R2 6232 Pipirelli $24.742.431 Задржи група
65 R-23 38 0 0 0 0 0 0 - - 8560 Pipirelli $1.098.910 Задржи група