Профил на менаџерот: Renaldas Kyškis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Renaldas Kyškis
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 6, 2018
Последна интеракција: Фев 26 2019, 08:27:28
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (43)
Освоени поени:0 (199)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (17)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (4.63)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(29/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Renaldas Kyškis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 66, Трка 9
Број на најавувања:234
Време поминато на ГПРО:57.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
69-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 R-155 6 0 2 1 2 47 17 2.76 SF 3264 Pipirelli $7.361.118 Задржи група
67 R-155 1 7 13 0 3 127 17 7.47 W 2656 Pipirelli $-32.256.600 Задржи група
66 R-155 7 0 2 0 0 25 8 3.12 - 6908 Pipirelli $6.112.467 Задржи група