Профил на менаџерот: Ryan Lowe

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ryan Lowe
Држава: Австралија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 8, 2009
Последна интеракција: Мар 16 2020, 22:24:00
Постови на форумот:513  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (114)
Освоени поени:0 (239)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (17)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.1)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 28, 2011)
Достигнувања:

6% отклучени

(23/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ryan Lowe Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 8
Број на најавувања:2983
Време поминато на ГПРО:867.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Ryan Lowe (Последна обнова: Јул 1 2013, 08:42:16)
Back to racing again!
I'm a serial mafia player and that's why I am still here!