Профил на менаџерот: Michael Catoire

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Michael Catoire
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 9, 2018
Последна интеракција: Денес во 22:02:57
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (301)
Освоени поени:102 (883)
Победи:3 (21)
Подиуми:13 (66)
Пол-позиции:7 (8)
Најбрзи круга:1 (15)
Просечно поени/трка: 7.29 (2.93)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(65/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michael Catoire Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 68, Трка 1
Број на најавувања:1800
Време поминато на ГПРО:436.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 105
Позиција во сезоната:2
Пари: $-??.???.???
Возач: Richard Barber (87)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: World GPRO Team Academy
Екипен пласман:514
Поени на тимот:65.7334

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 R-105 4 1 5 0 4 88 17 5.18 SF 3509 Pipirelli $-320.046 Задржи група
83 R-61 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 3091 Pipirelli $-7.073.687 Задржи група
82 R-61 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 3125 Pipirelli $-4.900.130 Задржи група
81 R-61 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 2854 Pipirelli $71.471 Задржи група
80 A-19 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 2371 Pipirelli $9.172.055 Спец пот
79 R-34 2 4 8 1 1 100 17 5.88 W 2915 Pipirelli $1.368.087 Промовиран
78 R-34 3 3 8 0 1 96 17 5.65 SF 2839 Pipirelli $-3.193.505 Задржи група
77 R-34 4 2 8 0 2 82 17 4.82 SF 2892 Pipirelli $-425.280 Задржи група
76 R-34 10 0 0 0 0 28 17 1.65 QF 3846 Pipirelli $7.693.127 Задржи група
75 R-34 2 4 10 0 4 114 17 6.71 W 2687 Pipirelli $-5.397.565 Задржи група
74 A-59 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 2314 Pipirelli $9.483.198 Спец пот
73 R-42 5 1 5 0 0 75 17 4.41 QF 3305 Pipirelli $6.354.352 Промовиран
72 R-42 10 1 1 0 0 31 17 1.82 QF 3314 Pipirelli $8.867.139 Задржи група
71 R-42 6 1 2 0 1 42 17 2.47 SF 3203 Pipirelli $11.320.491 Задржи група
70 R-42 6 0 4 0 0 53 17 3.12 QF 2946 Pipirelli $3.133.495 Задржи група
69 A-48 23 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 5183 Pipirelli $10.970.404 Спец пот
68 R-48 5 1 2 0 1 71 17 4.18 SF 3109 Pipirelli $8.355.672 Промовиран