Профил на менаџерот: Jacques Egginton

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jacques Egginton
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 25, 2019
Последна интеракција: Јун 30 2019, 11:45:27
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (34)
Освоени поени:0 (255)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (28)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (7.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(58/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jacques Egginton Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 69, Трка 2
Број на најавувања:41
Време поминато на ГПРО:10.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 A-57 39 0 0 0 0 0 2 0 - 10770 Pipirelli $11.307.486 Пензиониран
70 R-110 2 4 14 8 3 118 17 6.94 SF 3459 Pipirelli $17.963.170 Промовиран
69 R-110 1 11 14 8 2 137 15 9.13 W 5254 Pipirelli $-31.368.493 Задржи група