Профил на менаџерот: Jarosław Stępień

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jarosław Stępień
Држава: Полска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Апр 12, 2019
Последна интеракција: Јул 30 2021, 22:20:30
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (224)
Освоени поени:0 (298)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: 0 (1.33)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 18, 2019)
Достигнувања:

9% отклучени

(34/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jarosław Stępień Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 69, Трка 16
Број на најавувања:2280
Време поминато на ГПРО:564.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 67
Позиција во сезоната:16
Пари: $??.???.???
Возач: Tom Feitler (58)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: POLAND RACING TEAM
Екипен пласман:237
Поени на тимот:15.3999

Спонзори

Ivory Seal (R67) - 9 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 R-67 6 0 1 1 0 44 17 2.59 SF 2933 Pipirelli $-5.329.642 Задржи група
81 R-67 10 1 1 1 0 18 17 1.06 R1 4232 Pipirelli $3.017.776 Задржи група
80 R-67 13 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 3941 Pipirelli $-17.630.684 Задржи група
79 R-67 9 0 1 0 0 17 17 1 R2 3633 Pipirelli $1.448.835 Задржи група
78 A-31 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3795 Pipirelli $-715.505 Испаднат
77 P-11 35 0 0 0 0 0 17 0 - 1389 Dunnolop $501.102 Испаднат
76 A-7 4 0 3 0 1 67 17 3.94 R1 1176 Pipirelli $23.994.058 Промовиран
75 A-7 12 0 0 0 2 17 17 1 R2 3585 Pipirelli $16.306.227 Задржи група
74 A-7 16 0 1 1 1 9 17 0.53 R1 3954 Pipirelli $41.901.899 Задржи група
73 A-7 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2396 Pipirelli $45.333.549 Задржи група
72 R-15 3 1 6 0 2 71 17 4.18 QF 3014 Pipirelli $46.639.590 Промовиран
71 R-15 10 0 0 0 0 24 17 1.41 R2 3266 Pipirelli $-5.044.263 Задржи група
70 R-15 9 0 0 0 0 21 17 1.24 R2 5405 Pipirelli $8.364.409 Задржи група
69 R-15 28 0 0 0 0 0 2 0 - 7454 Pipirelli $18.482.572 Задржи група