Профил на менаџерот: Andrew Myers

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Andrew Myers
Држава: Австралија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 17, 2009
Последна интеракција: Денес во 03:57:16
Постови на форумот:46  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (1224)
Освоени поени:0 (1814)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (146)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (40)
Просечно поени/трка: 0 (1.48)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 18, 2009)
Достигнувања:

31% отклучени

(114/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrew Myers Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 11
Број на најавувања:15084
Време поминато на ГПРО:1422.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 70
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Ralph Sharp (115)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:29
Гуми: Pipirelli
Име на тим: The Travelling Elderberries
Екипен пласман:226
Поени на тимот:93.6831

Спонзори

Banco NonReal (A70) - 18 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
87 A-70 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1477 Pipirelli $69.751.793 Задржи група
86 A-70 13 0 2 0 0 14 17 0.82 QF 1378 Pipirelli $88.672.893 Задржи група
85 A-70 15 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 1148 Pipirelli $69.880.434 Задржи група
84 P-10 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 590 Dunnolop $47.310.987 Испаднат
83 A-64 1 6 9 0 4 103 17 6.06 F 803 Pipirelli $85.289.552 Промовиран
82 A-64 18 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 1462 Pipirelli $41.780.628 Задржи група
81 A-64 6 0 5 0 2 40 17 2.35 QF 1299 Pipirelli $55.956.094 Задржи група
80 A-64 6 0 3 0 3 43 17 2.53 SF 1242 Pipirelli $33.173.378 Задржи група
79 A-64 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1884 Pipirelli $25.745.444 Задржи група
78 A-91 10 0 1 0 0 20 17 1.18 QF 1116 Pipirelli $56.638.464 Задржи група
77 A-91 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 4184 Pipirelli $27.288.949 Задржи група
76 A-91 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1979 Pipirelli $16.289.961 Задржи група
75 P-20 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 3653 Yokomama $30.033.919 Испаднат
74 P-20 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 404 Dunnolop $20.080.958 Задржи група
73 P-20 20 0 0 0 0 3 17 0.18 - 456 Dunnolop $23.605.198 Задржи група
72 A-7 2 3 12 1 2 106 17 6.24 SF 803 Pipirelli $86.937.939 Промовиран
71 A-7 7 0 2 0 0 41 17 2.41 R2 1146 Pipirelli $21.840.760 Задржи група
70 A-7 10 0 1 0 0 21 17 1.24 QF 2166 Pipirelli $17.273.081 Задржи група
69 A-7 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 1763 Pipirelli $13.116.449 Задржи група
68 A-7 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 4080 Pipirelli $943.731 Задржи група
67 A-7 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 2329 Pipirelli $14.166.856 Задржи група
66 A-7 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 4048 Pipirelli $8.496.174 Задржи група
65 A-7 19 0 1 0 1 6 17 0.35 R1 2789 Pipirelli $2.851.960 Задржи група
64 A-7 10 0 1 0 0 19 17 1.12 QF 1891 Pipirelli $10.380.032 Задржи група
63 A-7 11 0 0 0 0 13 17 0.76 QF 1230 Pipirelli $20.225.637 Задржи група
62 P-13 36 0 0 0 0 0 17 0 - 1943 Yokomama $19.011.441 Испаднат
61 A-33 1 5 12 0 3 107 17 6.29 W 892 Pipirelli $72.425.636 Промовиран
60 A-33 10 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 1299 Pipirelli $23.520.687 Задржи група
59 A-33 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 3583 Pipirelli $10.591.612 Задржи група
58 A-33 18 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 2944 Pipirelli $11.948.759 Задржи група
57 A-33 16 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2338 Pipirelli $17.657.313 Задржи група
56 A-33 24 0 0 0 0 0 17 0 R2 2386 Pipirelli $16.453.515 Задржи група
55 P-12 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 478 Yokomama $41.078.135 Испаднат
54 P-12 7 1 2 0 1 28 17 1.65 R1 214 Dunnolop $33.904.649 Задржи група
53 P-12 24 0 0 1 0 8 17 0.47 R1 3138 Dunnolop $58.020.832 Задржи група
52 A-106 2 3 9 0 3 102 17 6 W 487 Pipirelli $92.146.247 Промовиран
51 A-106 4 0 5 0 2 46 17 2.71 F 1069 Pipirelli $118.492.360 Задржи група
50 A-106 5 0 4 0 0 49 17 2.88 F ? Pipirelli $86.212.879 Задржи група
49 A-106 14 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $74.701.593 Задржи група
48 A-106 7 1 3 0 0 38 17 2.24 R2 ? Pipirelli $37.141.893 Задржи група
47 A-106 10 0 2 0 0 25 17 1.47 R1 ? Pipirelli $24.795.493 Задржи група
46 P-4 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $16.112.025 Испаднат
45 A-50 3 1 9 0 4 75 17 4.41 SF 532 Pipirelli $59.986.373 Промовиран
44 A-50 16 0 0 0 0 7 17 0.41 QF ? Pipirelli $25.709.780 Задржи група
43 A-50 7 1 2 0 2 41 17 2.41 SF ? Pipirelli $64.648.707 Задржи група
42 A-50 5 0 3 0 0 43 16 2.69 SF - Pipirelli $18.082.211 Задржи група
41 A-50 17 0 1 0 1 10 17 0.59 R1 1706 Pipirelli $24.418.102 Задржи група
40 P-18 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $11.241.680 Испаднат
39 A-57 2 6 9 1 3 101 17 5.94 W ? Pipirelli $89.928.493 Промовиран
38 A-57 10 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 1128 Pipirelli $65.124.046 Задржи група
37 A-57 8 0 1 0 0 25 17 1.47 R1 883 Pipirelli $41.410.151 Задржи група
36 A-57 21 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $20.501.430 Задржи група
35 A-57 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $16.239.292 Задржи група
34 A-57 17 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 ? Pipirelli $8.479.928 Задржи група
33 P-1 40 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $-16.985.642 Испаднат
32 A-46 3 1 7 0 0 67 17 3.94 W 329 Pipirelli $37.292.989 Промовиран
31 A-46 10 0 1 0 1 14 17 0.82 - ? Pipirelli $15.737.249 Задржи група
30 A-46 12 0 1 0 1 21 17 1.24 R1 ? Pipirelli $26.760.282 Задржи група
29 A-46 13 0 0 2 0 15 17 0.88 R1 647 Pipirelli $29.442.793 Задржи група
28 A-46 6 1 3 0 1 51 17 3 R2 ? Pipirelli $25.222.745 Задржи група
27 A-46 16 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 584 Pipirelli $41.965.371 Задржи група
26 R-1 1 9 12 1 2 123 17 7.24 W 1013 Pipirelli $53.066.532 Промовиран
25 R-1 3 2 5 0 1 57 17 3.35 QF ? Pipirelli $-10.243.043 Задржи група
24 R-1 24 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $4.531.670 Задржи група
23 P-5 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $2.416.301 Спец пот
22 A-56 3 1 5 0 1 67 17 3.94 SF ? Pipirelli $23.662.994 Промовиран
21 A-56 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 740 Pipirelli $41.484.653 Задржи група
20 A-56 15 0 1 0 0 15 17 0.88 QF ? Pipirelli $42.453.488 Задржи група
19 A-56 19 0 1 0 0 7 17 0.41 R1 940 Pipirelli $48.302.391 Задржи група
18 R-171 4 2 5 2 2 68 17 4 QF ? Pipirelli $34.331.555 Промовиран
17 R-171 14 0 1 0 0 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $7.621.050 Задржи група
16 R-171 13 0 1 0 0 10 10 1 R1 - blank $-2.116 Задржи група
15 R-171 14 0 0 0 0 6 3 2 - - blank $35.913.887 Задржи група