Профил на менаџерот: Breno Braz

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Breno Braz
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 2, 2019
Последна интеракција: Дек 11 2019, 00:06:23
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (26)
Освоени поени:0 (122)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (5)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (4.69)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(32/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Breno Braz Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 71, Трка 13
Број на најавувања:62
Време поминато на ГПРО:13.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 R-60 7 1 3 2 5 37 9 4.11 R1 7660 Pipirelli $-15.425.356 Задржи група
72 R-60 3 4 7 3 6 83 13 6.38 QF 6262 Pipirelli $-30.392.116 Задржи група
71 R-60 15 0 0 0 0 2 4 0.5 - 7682 Pipirelli $34.860.345 Задржи група