Профил на менаџерот: Lukas Kasperavicius

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Lukas Kasperavicius
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 25, 2007
Последна интеракција: Ное 11 2007, 12:02:42
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (18)
Освоени поени:0 (23)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.28)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 12, 2007)
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lukas Kasperavicius Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 4, Трка 16
Број на најавувања:244
Време поминато на ГПРО:24.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
6-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
5 R-10 9 0 2 0 0 23 16 1.44 - - blank $-21.097.797 Задржи група
4 R-10 27 0 0 0 0 0 2 0 - - blank $2.676.913 Задржи група