Профил на менаџерот: Jan Radzo

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Jan Radzo
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 27, 2019
Последна интеракција: Денес во 13:34:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (27)
Освоени поени:2 (2)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:2 (2)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0.18 (0.07)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jan Radzo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 1
Број на најавувања:388
Време поминато на ГПРО:78.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 89
Позиција во сезоната:15
Пари: $??.???.???
Возач: Ralph Plowman (103)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:5
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 R-89 18 0 0 0 0 0 16 0 QF 4974 Pipirelli $5.739.260 Задржи група