Профил на менаџерот: Siobhan Stella

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Siobhan Stella
Држава: Аргентина
Пол:Женски
Се приклучи:Сеп 21, 2019
Последна интеракција: Вчера во 18:24:25
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (40)
Освоени поени:0 (137)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: 0 (3.42)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Siobhan Stella Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 8
Број на најавувања:373
Време поминато на ГПРО:160.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Пензиониран

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 40
Позиција во сезоната:27
Пари: $-?.???.???
Возач: Giovanna Biondetti (111)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Andromeda Racing Venus
Екипен пласман:372
Поени на тимот:142.1998

Спонзори

ADM (R35) - 38 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 R-35 1 5 15 0 2 127 17 7.47 W 2895 Pipirelli $45.112.802 Промовиран
72 R-35 11 0 1 0 0 10 10 1 - 6496 Pipirelli $9.117.991 Задржи група