Профил на менаџерот: Svetoslav Dimitrov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Svetoslav Dimitrov
Држава: Бугарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Сеп 28, 2019
Последна интеракција: Вчера во 16:46:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (69)
Освоени поени:0 (61)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.88)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(4/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Svetoslav Dimitrov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 10
Број на најавувања:181
Време поминато на ГПРО:47.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 58
Позиција во сезоната:28
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Bulgarian F1 Racing Team
Екипен пласман:533
Поени на тимот:0

Спонзори

France Telecomms (R58) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 R-58 8 0 1 0 0 33 15 2.2 QF 4550 Pipirelli $17.944.045 Задржи група
87 R-58 16 0 0 0 0 2 12 0.17 R1 5566 Pipirelli $16.618.654 Задржи група
86 R-58 8 0 2 0 0 26 15 1.73 R1 4850 Pipirelli $6.575.838 Задржи група
76-85 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
75 R-37 26 0 0 0 0 0 1 0 R1 9659 Pipirelli $26.875.000 Задржи група
74 R-134 19 0 0 0 0 0 7 0 R1 8213 Pipirelli $42.568.869 Задржи група
73 R-134 19 0 0 0 0 0 11 0 R1 7607 Pipirelli $15.186.239 Задржи група
72 R-134 22 0 0 0 0 0 8 0 - 6695 Pipirelli $11.589.261 Задржи група