Профил на менаџерот: Karol Nawrot

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Karol Nawrot
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 1, 2019
Последна интеракција: Јан 25 2022, 22:16:35
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (202)
Освоени поени:0 (342)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: 0 (1.69)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(68/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Karol Nawrot Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 10
Број на најавувања:2281
Време поминато на ГПРО:372.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 25
Позиција во сезоната:33
Пари: $??.???.???
Возач: Volker Müller (101)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Barows Motorsport
Екипен пласман:157
Поени на тимот:257.7999

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 P-20 29 0 0 0 1 2 17 0.12 QF 616 Dunnolop $17.554.831 Испаднат
83 A-73 5 2 4 1 3 59 17 3.47 QF 819 Pipirelli $52.989.526 Промовиран*
82 A-73 8 1 4 0 3 44 17 2.59 R2 1125 Pipirelli $51.503.393 Задржи група
81 A-73 19 0 0 0 0 3 17 0.18 - 1843 Pipirelli $46.792.557 Задржи група
80 R-66 2 3 8 5 5 86 15 5.73 QF 5375 Pipirelli $37.082.496 Промовиран
79 A-70 33 0 0 0 0 0 7 0 R1 7672 Pipirelli $8.065.755 Пензиониран
78 A-70 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2999 Pipirelli $11.957.076 Задржи група
77 A-70 8 0 1 0 1 20 14 1.43 SF 5688 Pipirelli $31.445.573 Задржи група
76 A-70 20 0 0 0 0 3 8 0.38 R1 7917 Pipirelli $57.813.161 Задржи група
75 A-70 23 0 0 0 1 2 17 0.12 QF 1922 Pipirelli $50.450.367 Задржи група
74 A-70 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 1649 Pipirelli $10.948.006 Задржи група
73 R-103 2 4 8 1 10 105 17 6.18 W 2540 Pipirelli $33.948.807 Промовиран
72 R-103 12 0 0 0 1 18 8 2.25 - 6330 Pipirelli $-3.833.437 Задржи група