Профил на менаџерот: Jorge Mendes

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jorge Mendes
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 3, 2019
Последна интеракција: Јун 19 2022, 20:14:08
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (172)
Освоени поени:0 (266)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (19)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (1.55)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(52/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jorge Mendes Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 11
Број на најавувања:837
Време поминато на ГПРО:253 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 5
Позиција во сезоната:4
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Galactic Racing Team
Екипен пласман:86
Поени на тимот:0

Спонзори

Imations (R5) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 R-5 20 0 0 0 0 0 1 0 R1 7731 Pipirelli $8.797.840 Задржи група
87 A-16 37 0 0 0 0 0 6 0 - 6644 Pipirelli $1.638.159 Пензиониран
86 R-79 1 8 15 13 4 134 17 7.88 W 2245 Pipirelli $14.295.781 Промовиран
85 R-79 6 0 4 0 2 50 17 2.94 SF 3314 Pipirelli $5.904.626 Задржи група
82-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 R-155 17 0 0 0 0 0 10 0 SF 6949 Pipirelli $519.851 Задржи група
80 R-155 19 0 0 0 0 0 7 0 R2 7680 Pipirelli $108.760 Задржи група
79 R-155 9 0 0 0 0 21 14 1.5 F 5949 Pipirelli $3.185.410 Задржи група
78 R-155 10 0 0 0 2 15 12 1.25 R2 6642 Pipirelli $-6.462.474 Задржи група
77 R-155 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 3812 Pipirelli $3.185.296 Задржи група
76 R-155 10 0 0 0 0 17 16 1.06 R1 5593 Pipirelli $6.053.605 Задржи група
75 R-155 11 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 3592 Pipirelli $-8.835.470 Задржи група
74 R-155 11 0 0 0 0 7 14 0.5 R1 5664 Pipirelli $13.968.551 Задржи група
73 R-155 13 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 3834 Pipirelli $4.916.404 Задржи група
72 R-155 18 0 0 0 0 0 7 0 - 6687 Pipirelli $6.408.880 Задржи група