Профил на менаџерот: Henry Dick

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Henry Dick
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 22, 2019
Последна интеракција: Дек 29 2019, 14:05:27
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (16)
Освоени поени:0 (136)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (8.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(41/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Henry Dick Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 1
Број на најавувања:109
Време поминато на ГПРО:36.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 A-1 40 0 0 0 0 0 0 - - 9584 Pipirelli $46.610.906 Пензиониран
73 R-182 1 7 15 6 9 136 16 8.5 SF 4415 Pipirelli $44.166.214 Промовиран
72 R-182 33 0 0 0 0 0 0 - - 8324 Pipirelli $-3.883.127 Задржи група