Профил на менаџерот: Norbert Malinowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Norbert Malinowski
Држава: Полска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Ное 1, 2019
Последна интеракција: Дек 27 2019, 18:58:30
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (12)
Освоени поени:0 (10)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.83)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(6/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Norbert Malinowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 1
Број на најавувања:74
Време поминато на ГПРО:15.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 R-42 11 0 0 0 1 10 12 0.83 R2 7310 Pipirelli $-24.675.522 Задржи група