Профил на менаџерот: João Gavinhos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:João Gavinhos
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 13, 2019
Последна интеракција: Денес во 14:51:48
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (36)
Освоени поени:0 (112)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: 0 (3.11)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(16/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до João Gavinhos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 5
Број на најавувања:481
Време поминато на ГПРО:57 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 31
Позиција во сезоната:30
Пари: $??.???.???
Возач: Mihai Nistoran (115)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:10
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Sharks
Екипен пласман:205
Поени на тимот:102.4667

Спонзори

VIZA (R140) - 19 трки
Café of Colombia (R140) - 47 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-140 2 2 9 0 4 93 17 5.47 SF 4637 Pipirelli $41.607.650 Промовиран
73 R-140 7 0 0 0 0 19 13 1.46 - 5980 Pipirelli $8.207.466 Задржи група