Профил на менаџерот: Callum Lennon

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Callum Lennon
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 22, 2019
Последна интеракција: Апр 26 2022, 11:28:44
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (168)
Освоени поени:0 (130)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (0.77)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Callum Lennon Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 7
Број на најавувања:1448
Време поминато на ГПРО:130 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Вдовeц/ица

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 5
Позиција во сезоната:36
Пари: $??.???.???
Возач: Kunimitsu Hirate (112)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 A-5 26 0 0 0 0 0 8 0 - 6547 Pipirelli $83.433.080 Задржи група
85 A-5 15 0 1 0 0 13 14 0.93 QF 5420 Pipirelli $106.766.717 Задржи група
84 A-5 11 0 2 0 0 19 17 1.12 QF 1525 Pipirelli $90.640.820 Задржи група
83 A-5 22 0 0 0 0 4 14 0.29 R2 5094 Pipirelli $35.679.471 Задржи група
82 A-5 20 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 4987 Pipirelli $38.466.342 Задржи група
81 A-87 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2375 Pipirelli $28.407.126 Задржи група
80 A-87 35 0 0 0 0 0 17 0 - 3922 Pipirelli $13.721.030 Задржи група
79 R-74 4 2 6 1 2 61 16 3.81 SF 4644 Pipirelli $6.973.653 Промовиран
78 R-138 11 0 1 0 0 12 8 1.5 R1 7410 Pipirelli $2.102.010 Задржи група
77 R-138 12 0 0 0 0 14 13 1.08 R2 6330 Pipirelli $-3.457.523 Задржи група
76 R-138 15 0 0 0 1 3 16 0.19 R2 5242 Pipirelli $-165.028 Задржи група
75 R-138 20 0 0 0 0 0 11 0 - 6912 Pipirelli $13.555.973 Задржи група
74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 R-36 18 0 0 0 0 2 2 1 - 9343 Pipirelli $32.882.800 Задржи група