Профил на менаџерот: Rubén Ruiz Galván

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Williams FW18 - 1996
Име:Rubén Ruiz Galván
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 22, 2019
Последна интеракција: Фев 4 2020, 21:34:13
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (9)
Освоени поени:0 (15)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rubén Ruiz Galván Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 16
Број на најавувања:57
Време поминато на ГПРО:14.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-87 11 0 0 0 0 13 7 1.86 QF 7630 Pipirelli $3.417.045 Задржи група
73 R-162 14 0 0 0 0 2 2 1 - 6798 Pipirelli $17.705.113 Задржи група